Люблю знімати маленьких і дорослих, закоханих і друзів, близьких і рідних …

Мені важливо зловити і передати почуття і емоції, щирі посмішки і заразливий сміх, красу і блиск в очах …

Дитяча фотографія і фотографія немовлят – це найніжніші і чуттєві фотографії, це дивовижне і зворушливе враження, коли ми дивимося на них. Дитинство, на жаль, дуже швидко проходить, і це чарівний час ми пам’ятаємо тільки з уривчастих вражень, розповідей рідних і звичайно по фотографіях в сімейному альбомі.

Сімейна фотографія – це занурення у світ яскравих вражень, взаємної любові та турботи, гармонійності відносин. Сімейні фотографії в усі часи вважалися частиною сімейних цінностей. Сімейні портрети прикрашали стіни кращих будинків. І зараз ця традиція знову повертається. Сімейна фотографія живе століттями, передаючись від покоління до покоління, розповідаючи вашу історію.

Фотографія майбутніх мам – чиста, що спонукає цінувати зворушливі моменти життя і святість материнства. Це погляд зсередини, закарбування дивного і неймовірно прекрасного процесу очікування.

Кожен герой фотозйомки для мене – це маленька історія, нові емоції і переживання, нова сторінка в моїй творчості.

Тривалість – 1 година. Вартість – 500 грн..

У результаті виходить 40 вдалих фото з легкої обробкою. І вибіркові з них, 5-10 фотографій, проходять додаткову колірну, стилістичну обробку та ретуш.

При замовленні більш тривалої фотосесії кількість відзнятих та відретушованих фотографій також збільшується.

Підбір локації та ідеї для проведення фотосесії – завдання фотографа, однак ви можете взяти ініціативу і в свої руки.

Транспортні витрати обговорюються додатково.

 

Альбоми з фотосесіями

[album id=20]