Що таке фотосесія Love story? Це – тільки він і вона. Це історія кохання. Може бути, вона реконструює справжні події вашого знайомства і романтичних відносин. А може, реальна перша зустріч була надмірно банальною, і ви захочете вигадати свій власний сценарій, що не залежить від бажань долі! Тоді фото для Лав сторі – це можливість повністю побудувати свій власний сценарій, а фотограф втілить цю мрію в життя.

Фотоісторія любові – це яскраві, зворушливі, незвичайні, веселі, сумні і ніжні моменти, зафіксовані в кадрах зйомки.

Вибір жанру, місця, сезону, погоди – за замовником. Все залежить від смаків, пристрастей, бажань закоханої пари. Вибираєте міський парк, заміську дачу, машину, ресторан, спортивний майданчик, музей або хочете фото в обстановці домашнього затишку, фотосет пар «лав сторі» – це залишиться з вами на все життя в яскравих фотографіях.

Починається фотозйомка Лав сторі з вибору романтичного образу. Це може бути придуманий вами чи запозичений образ, а може бути запропонований фотографом. Для фотографії Лав сторі можна навіть вибрати костюм. Буде це якийсь національний колорит або кіношний персонаж – вибирати вам. На основі вибраних образів можна створити власний сюжет історії кохання. Будь-яку оригінальну ідею фотохудожник зобов’язаний пропустити через себе, щоб створені на фотографіях образи були одночасно і живими, і романтичними, і піднесеними, але і схожими на реальних героїв фотосесії. Адже фотографії Lovestory (лав сторі) оповідають про них, а не вигаданих героїв.

Фотосесія закоханих пар, фото яких робиться до весілля, наприклад, допомагає краще познайомитися з фотографом. Це своєрідна генеральна репетиція весільної сесії. Тоді на самому весіллі молодята будуть почувати себе під прицілом об’єктиву більш розкуто. А це означає і фотографії виходити краще. До того ж love story дозволяє поекспериментувати з ракурсами, світлом, макіяжем і образами.

Тематична фотосесія після весілля, навпаки, дозволяє виправити якісь можливі «прогалини» урочистого дня – побувати в тих місцях, де їм не вдалося побувати в день весілля. Або, можливо, завадила погана погода. Тоді фотосесія Лав сторі на природі – це можливість втілити нездійснені бажання. У кожному разі молодість – це час експериментів, експериментуйте з романтичними образами більше і частіше. Та й для подружніх пар зі стажем фотосесія Lovestory може стати можливістю пожвавлення відносин, зрозуміти, наскільки ви дороги один одному.

Фотосесія Love story дозволяє нікуди не поспішати. Це відрізняє її від весільного фото. І хто знає, може ця зйомка підштовхне пару до важливого рішення, стане репетицією великого торжества, і скоро хлопці будуть дивитися в об’єктив весільного фотографа?

Якщо в вас живе творчість, якщо вам дорого це почуття свіжості відносин – я запрошую вас написати історію кохання.

 Послуги фотографа

Фотосесія «Love Story» – Вартість – від 500 грн. (1 година зйомки).
Фотозйомка на пленері (вулиця, приміщення) або в студії (студія оплачується окремо!).
Цветокоррекция усіх фото.
Художня ретуш 10 кращих фотографій.
10 знімків на вибір, розміром 13х18см., Глянець, – В ПОДАРУНОК.

 

Альбоми з Love Story

[album id=18]