Багато мешканців Іллічівська та Одеси, можуть замислитись над питанням “Навіщо мені потрібна професійна фотосесія?”. Це хороший спосіб заявити про себе, як в теперішньому часі так і в майбутньому в якості пам’яті. Через фотографію людина передає повідомлення оточуючим людям, часто навіть без безпосередньої участі. Чи замислювалися ви, хоч раз, що завдяки фотографії ви зберігаєте свій образ з року в рік? На цьому знімку ви дитина, а от ви за шкільною партою, а тут у вас вже власні діти, які з цікавістю розглядають вас маленьким, молодим.

Фотосесія в Іллічівську та Одесі дозволить вам, спробувати себе в різних амплуа, подивитися на себе з боку і зрозуміти який стиль в одязі, макіяжі вам більше підходить. У фотосесії дуже важлива роль фотографа, який зміг би знайти і виразити у знімку ваші найкращі риси, відобразити частинку вашої душі.

Фотосесія в Іллічівську та Одесі може бути в різних стилях і місцях, наприклад, фотосесія в студії, на природі. Швидше за все, вам хочеться не просто красивих знімків, а фотографій в яких буде виражена ідея. Наприклад, ідея свободи, чистоти, повітря, або у вас давно була мрія побувати в образі середньовічної дами? Все це можна здійснити в красивих фотографіях.

У кожної людини величезну кількість фотографій на фоні кущів або будинків, шпалер або килимів, або святкового столу. Такими фотографіями вже нікого не здивуєш.

Ви запитаєте, як зробити унікальні фотографії? На це питання є багато відповідей, наприклад, зараз дуже модні “треш” фотосесії. В Іллічівську, Одесі та в Одеській області є величезна кількість руїн, або недобудованих будинків, занедбаних місць, фотосесія у ціх місцях точно здивує ваших близьких.

Професійна фотосесія в Іллічівську та Одесі, допоможе вам розкрити всі потаємні куточки вашої душі. Беручи участь у фотосесії ви придбаєте для себе щось нове, що допоможе вам краще розібратися у своєму я і розкрити в собі нові таланти і можливості. А якщо ви ніяк не можете визначиться з образом або стилем зйомки, ми допоможемо підібрати образ і стиль, який вам буде найбільш близький.

Стандартна фотосесія

Тривалість – 1 година. Вартість – 500 грн..

У результаті виходить 40 вдалих фото з легкою обробкою. І вибіркові з них, 5-10 фотографій, проходять додаткову кольорову, стилістичну обробку та ретуш.

При замовленні більш тривалої фотосесії кількість відзнятих та відретушованих фотографій також збільшується.

Підбір локацій та ідеї для проведення фотосесії – завдання фотографа, однак ви можете взяти ініціативу і в свої руки.

Транспортні витрати обговорюються додатково.

 

Альбоми з фотосесіями

[album id=19]